Praca w OPIECE ze znajomością języka francuskiego

CJ Konik Magdalena Kopacz Od 2010 roku oferuje pracę w opiece dla Opiekunek i osób starszych na terenie Niemiec, Francji oraz Luksemburga
Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem ,, Pracodawca Godny Zaufania".
Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy - zgłoś się do nas !!!
Czekamy właśnie na Ciebie.

Praca w opiece z JĘZYKIEM FRANCUSKIM
Miejsce Pracy: Niemcy , Francja, Luksemburg
Termin Wyjazdu LUTY,MARZEC

Obowiązki
-prowadzenie domu
-zakupy
-pomoc osobie podopiecznej w codziennych czynnościach,
-wspólne aktywne spędzanie czasu.

Wymagania

- znajomość języka FRANCUSKIEGO
- doświadczenie w opiece
- akceptujemy doświadczenie w rodzinie wśród bliskich osób.
- dobry stan zdrowia
- mile widziane referencje

Oferujemy

* Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego AOK
* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie
* Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO
* Premie na Święta
* Zwrot kosztów podróży lub transport
* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
* Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach
* Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

Wyjazdy odbywają się codziennie !

Opłacamy transport, zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie !

Wyjazd jest legalny, umowa, ubezpieczenie oraz wsparcie koordynatora

KONTAKT:
tel: 534 603 100 – czynny 24h
tel: 731 913 716
tel: 570 718 736
LUB
- wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)

‌ Głogów

Data dodania: 15/02/2023